Myjnia bezdotykowa uzupełnieniem oferty stacji paliw

oktan stacje_sprzedaż paliw_sklepy_produkty benedyktyńskie opactwo
Sieć stacji z mocną ofertą regionalną
11 sierpnia 2015
Sprawne funkcjonowanie to nie tylko mechanika…
9 listopada 2015

Myjnia bezdotykowa uzupełnieniem oferty stacji paliw

oktan_stacje paliw_myjnie_pomorskie_sprzedaż paliw_

Myjnie samochodowe są obecnie powszechnie znanymi miejscami codziennej pielęgnacji samochodu.  Szybki tryb życia wpływający na  brak czasu na odpoczynek  czy obowiązki związane z prowadzeniem domu wypiera charakterystyczny obraz  weekendowego mycia samochodów na przydomowych podwórkach sprzed lat.

Właściciele myjni samochodowych mają pełną świadomość, że usługi, które oferują są dla przeważającej części  zapracowanych i zabieganych posiadaczy czterech kółek, bezcenne. Jeszcze kilka lat temu dbałość o czystość samochodu wymagała jedynie wody, szamponu, myjki, suchej ściereczki i czasu.

Aktualnie wszechobecny brak czasu nie pozwala na wygospodarowanie kierowcy chociażby godziny  w tygodniu na samodzielną pielęgnację własnego samochodu. Konsekwencją panującego stanu ostatnich latach jest znaczny wzrost popularności, jaką  zyskały myjnie samochodowe. Korzystając z usług oferowanych przez myjnie zapracowani kierowcy mają możliwość umycia samochodu w niemalże  kilka minut przy niewielkim nakładzie finansowym.

Jednak nie wszyscy właściciele myjni samochodowych odnoszą sukces. Jednym z czynników warunkujących osiągnięcie zamierzonych efektów, co gwarantuje myjnia samochodowa przy stacji paliw OKTAN w Sławnie, jest stosowana przez właściciela chemia, na którą należy zwrócić  bezwzględną uwagę prowadząc przedmiotowy interes. Profesjonalna myjnia powinna dysponować produktami chemicznymi gwarantującymi satysfakcję klienta. Jakość  płynu do mycia wstępnego, piany,  preparatu do usuwania owadów,  nabłyszczacza do opon  i plastiku, koncentratu do mycia felg i podwozi, preparatu do mycia bezdotykowego czy wosku jest istotnym elementem warunkującym zadowolenie.  Dużą uwagę należy także skupić na wyposażenie w profesjonalny sprzęt. Inwestycja w wysokiej jakości sprawny sprzęt oraz profesjonalne środki myjące pozwala zagwarantować bezpieczeństwo i fachowe podejście do usługobiorcy stanowiąc jednocześnie  stabilny fundament do rozwoju biznesu. Zadowolony klient nie tylko sam wróci do myjni ale również poleci ją swojej rodzinie, znajomym  a o to przecież właśnie chodzi.

Oprócz wiodących czynników zapewniających sukces istotę stanowi również korzystna lokalizacja. Inwestycja w myjnię samochodową znajdującą się w okolicy dobrze prosperującej od kilku lat innej myjni będzie niepowodzeniem. Warto zwrócić uwagę na miejsca leżące na trasie do centrum handlowego, stacji benzynowej czyli wszędzie tam gdzie  natężeniu ruchu drogowego jest bardzo duże.  Zadowolenie klienta gwarantuje także prosty  dojazd, miejsce nieopodal drogi, z której bez problemu można zjechać i skorzystać z usług lub też budowa myjni przy dużym osiedlu, co gwarantuje popyt w szczególności w dużych aglomeracjach miejskich. Myjnia bezdotykowa przy stacji paliw OKTAN zlokalizowana została nieopodal obwodnicy miasta, ten prosty i szybki dojazd wspiera sukces inwestycji.

Utrzymanie zadowolenia klienta to również przewaga nad ewentualną konkurencją. Każdy pomysł na pokonanie konkurentów wzmacnia zainteresowanie społeczeństwa korzystającego z usług. Innowacyjność wprowadzająca możliwość dodatkowych usług, innych niż w ofertach  tradycyjnych myjni samochodowych może okazać się elementem budującym zamierzony efekt. Myjnia bezdotykowa znajduje się na terenie stacji paliw OKTAN co zapewnia komfort i zadowolenie klienta.

 

Wyjątkowość myjni samochodowej uzależniona jest wielu czynników, stosowanych środków myjących, sprzętu, lokalizacji, pracowników oraz innowacyjnego pomysłu. Wszystkie te istotne elementy warunkują wyjątkowość myjni bezdotykowej zlokalizowanej przy stacji paliw OKTAN w Sławnie. Duży i przestronny obiekt stacji paliw znajdujący się tuż przy obwodnicy miasta wspomaga skuteczność biznesu. Zachęcająca reklama  przekonującą klienta o wyjątkowości danego miejsca oraz zdobyte doświadczenie w danym biznesie mają ogromny wpływ na ilość klienteli.

Warto także nadmienić o regulacjach prawnych sprzyjających rozwojowi rynku myjni w Polsce. Ustawa z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach umożliwia wydawanie aktów prawnych dotyczących kwestii możliwości mycia samochodu, wprowadzając bezwzględny zakaz  mycia pojazdów zarówno na osiedlach jak i  na terenie prywatnej posesji.  Uchwały rady gmin lub miast wprowadzają zakaz mycia aut w miejscach innych niż te specjalnie do mycia przeznaczone. nieprzystosowanych.

 


Autor: Elżbieta Dyjasek, kierownik stacji paliw Oktan  w Sławnie