Oktan Restauracja na stacji OKTAN w Nowej Dąbrowie już po modernizacji! Nowe wnętrze, sielsko – rustykalny klimat w połączeniu z nowoczesnymi technologiami nadaj miejscu szczególnego znaczenia.
Staramy się nieustannie ulepszać nie tylko jakość potraw, ale też stworzyć dla podróżników dogodną do odpoczynku atmosferę. Restaurację charakteryzuje niepowtarzalny klimat, oryginalny wygląd oraz miła i profesjonalna obsługa. Wszyscy pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by przygotowane przez nich dania były świeże, smaczne oraz podane szybko i estetycznie.
Oferowane potrawy przygotowywane są od podstaw, na bazie domowych receptur. Składniki do dań i potraw dostarczają tylko sprawdzeni i zaufani dostawcy z kaszubskich wsi. Dzięki temu potrawy zyskują wysoką jakość i oryginalny smak. Najlepszym tego dowodem są: zadowolenie i wierność klientów.
W naszej restauracji znajduje się bogaty i różnorodny asortyment potraw. Na szczególną uwagę zasługuje: placek po węgiersku, soczyste mięso z grilla oraz kilkanaście rodzajów zup, w tym przygotowane z najlepszych mięs gulaszową i flaczki, czy domowy żurek.