oktan_każda kropla_maznaczenie_wi-fi na stacji
Wi-Fi na stacji
11 czerwca 2015
oktan_stacje_paliw_sieć_sprzedażhurtowaidetaliczna
Rynki lokalne, standardy globalne.
13 czerwca 2015

Sklep na stacji to podstawa

oktan_sklep_na_stacji_paliw_sieć

Początki merchandisingu pojawiły się w latach 60 w Stanach Zjednoczonych wymuszone powstaniem samoobsługi w handlu. W Polsce ta odmiana marketingu miała miejsce na początku lat 90 wraz z wejściem dużych międzynarodowych sieci handlowych, a co za tym idzie,  zwiększenia konkurencji. Rozwój merchandisingu zawdzięczamy zmianom wymagań konsumenckich oraz wzrastającego poziomu konkurencji na rynku handlowym.

Wszyscy kupujemy, niezależnie od naszego stosunku do wykonywania tej czynności, a sklep odgrywa niezwykłą rolę w tym procesie. Doskonale o tym wiemy i chcemy, aby  na półce znalazły się produkty godne polecenia i zaspokajające  potrzeby naszych klientów. Stale udoskonalamy nasze sklepy, produktom wyjątkowym poświęcamy specjalne miejsca, pozwalające na eksponowanie ich szczególnego charakteru i bogactwa smaków. Oferujemy szeroki asortyment produktów spożywczych najwyższej jakości, poszukujemy nowych i ciekawych lokalnych towarów, aby zwiększyć asortyment o oryginalne produkty.

Chcemy, aby to Nasi Klienci czuli się najważniejsi i z pełną świadomością wracali na nasze stacje, wiedząc, że codziennie zapewniamy im szeroki wybór wysokiej jakości produktów i miłej atmosfery podczas zakupów.

Nasza firma idąc za ideą rozwoju dokłada wszelkich starań, aby w sposób profesjonalny umilić Klientom szybkie zakupy na naszych stacjach. Codziennie zmieniamy się dla Państwa, ale jedno pozostaje takie samo- jakość obsługi oraz produktów oferowanych przez nasze sklepy.

 


 

Autor: Agata Czarnuch, kierownik stacji paliw Oktan  w Nowej Dąbrowie