J esteś przedsiębiorcą rolnym lub właścicielem firmy budowlanej czy transportowej? Nie możesz odwiedzić naszej stacji Twoim pojazdem? Dobrze trafiłeś ponieważ firma OKTAN jest autoryzowanym sprzedawcą profesjonalnych zbiorników mobilnych Kingspan Environmental przeznaczonych do magazynowania i dystrybucji paliw w miejscu Twojej pracy. Jednopłaszczowe zbiorniki do Kingspan to szereg komfortowych rozwiązań, w których skład wchodzi:

Bezpieczeństwo – solidna i trwała konstrukcja zabezpiecza przed wyciekami, metalowa obudowa chroni układ dystrybucyjny przed dostępem osób niepowołanych i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Automatyczny zawór odcinający zabezpiecza przed przepełnieniem zbiornika. Ciemnozielony kolor sprawia, że pojemniki łatwo wtapiają się w otoczenie, a zabrudzenia na nich są mniej widoczne. Zastosowanie wysokiej jakości polietylenu sprawia, że pojemniki nie korodują, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne

Wygoda – dzięki niewielkiej masie zbiorniki nie sprawiają kłopotów w transporcie. Przemyślana i dopracowana konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie przy minimalnych zabiegach konserwacyjnych.

Systematyczne dostawy i kontrola paliw – posiadając zbiornik Kingspan możesz bezproblemowo kontrolować ilość wydanego paliwa oraz sprawdzać poziom surowca, co pozwoli w szybki i łatwy sposób prognozować przyszłe zaopatrzenie za pomocą firmy Oktan.

SKONTAKTUJ SIĘ

HENRYK PRAWDZIK
+ 48 662 299 331
h.prawdzik@oktanpomorze.pl


IRENA PATYNA
+ 48 607 325 427
+ 48 533 323 272
i.patyna@oktanpomorze.pl